TEROSON ČISTIČ+RIEDIDLO FL - 1l

Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
HENKEL - Teroson
Kategória:
Riedidlá a čističe
Cena s DPH 20%:
13.86 €
Cena bez DPH 20%:
11.55 €

Ďalšie balenia

TEROSON FL ČISTIČ je kvapalný univerzálny čistič a riedidlo na báze hydrogénovaných benzínov (bez prídavku aromátov a s nízkym obsahom n-hexánu). Produkt neobsahuje chlórované uhľovodíky. Pri krátkodobej expozícii nepoškodzuje laky používané v automobilovom priemysle. TEROSON FL ČISTIČ nespomaľuje vytvrdzovania lepidiel/tesnenie na báze polyuretánu.

TEROSON FL ČISTIČ sa používa predovšetkým ako odmasťovací a čistiaci prostriedok povrchov pred a po aplikácii lepidla alebo tesnenia. Dôkladné čistenie povrchov pred lepením, je potrebné pre dokonalú adhéziu a zahŕňa najmä odstránenie prachu, mastnoty a mazív.

V závislosti od typu lepidla alebo tesnenia je možné TEROSON FL ČISTIČ použiť i k odstráneniu ich prebytočného množstva alebo na utretie znečistených miest.

Rovnako dobre odstraňuje aj ochranné nátery podvozku vozidiel. V niektorých aplikáciách je TEROSON FL ČISTIČ vhodný ako riedidlo určitých lepidiel/tesnení a náterov. Avšak je potrebné vziať do úvahy, že tieto materiály sú bežne používané bez riedenia. Iba pre niektoré aplikácie, kde je potreba redšia konzistencia, môže byť zriedenie žiaduce.

Výrobca: Henkel
Obal: fľaša
Obsah: 1 l
Balenie: 12 ks
Katalógové číslo: 169.19 Q – 1 l

Vlastnosti:

  • farba číra ako voda
  • zápach po benzíne
  • nízko viskózny

!ZASIELAME AJ JEDEN KUS!