SHELL HARVELLA TX 10W-40 - 20l

Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Shell
Kategória:
AGRI Oleje
Cena s DPH 20%:
101.90 €
Cena bez DPH 20%:
84.92 €

SHELL HARVELLA TX je čiastočne syntetický vysokovýkonný olej triedy STOU (Super Tractor Oil Universal) pre poľnohospodársku a lesnícku techniku. Vyniká najmä vysokou termickou a oxidačnou stabilitou, vďaka nízkej viskozite vyniká vynikajúcim správaním pri studených štartoch a hladkým okamžitým chodom.

SHELL HARVELLA TX disponuje vysokou únosnosťou mazacieho filmu a účinnou protikoróznou ochranou. Aj pri využití maximálnych výmenných intervalov zabezpečuje dokonalú ochranu počas celej životnosti stroja.

Super Tractor Oil Universal (STOU)

Univerzálne celoročné oleje triedy STOU (Super Tractor Oil Universal) pre poľnohospodársku a lesnícku techniku sú vhodné pre preplňované a nepreplňované naftové aj benzínové motory, pre manuálne riadené prevodovky a prevodovky riadené pod zaťažením, rozvodovky, diferenciál, a prevody vývodového hriadeľa, hydraulické okruhy pracovných strojov a prídavných agregátov. Trecie charakteristiky olejov sú upravené pre použitie v spoločných obehových systémoch ozubených prevodov, hydraulických ovládacích a regulačných okruhov a mokých bŕzd.

ZMENENÝ NÁZOV SHELL HARVELLA TX 10W-40 NA SHELL SPIRAX S4 TX

Špecifikácie a schválenia:

  • -

Balenie:

  • 20 l