SHELL DIESEL DEPRESSER - 500ml

Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
SHELL
Kategória:
Zimné aditiva
Cena s DPH 20%:
4.37 €
Cena bez DPH 20%:
3.64 €

Príslušenstvo

SHELL DIESEL DEPRESSER prísada do motorovej nafty je technicky vyspelá, vysoko koncentrovaná 1:1000 celoročná prísada do motorovej nafty. Shell Diesel Depresser je vysokokvalitná kvapalina pozostávajúca zo zmesi aromatických uhľohydrátov a prísad zlepšujúcich tekutosť motorovej nafty v uzatvorených systémoch. Je efektívny do -40°C (v závislosti od vlastností použitého paliva). Má protizrážanlivé vlastnosti.

Použitie:

Shell Diesel Depresser zabraňuje uvoľňovaniu parafínov v motorovej nafte pri nízkych teplotách, ktoré môžu spôsobiť upchanie filtra a palivových rozvodov. Zabezpečuje nižší bod tuhnutia a zvyšuje kvalitu nafty. Uľahčuje štartovanie a chod motora pri nízkych teplotách. Zlepšuje a zvyšuje výkon motora.

Návod na použitie:

Shell Diesel Depresser môže byť pridávaný, v primeranom množstve, priamo počas tankovania. Dávkovanie závisí od typu použitého paliva. Doporučené dávkovanie je 1:1000, čo znamená, že 1L produktu vystačí na 1000L motorovej nafty (50ml vystačí na 50L nafty).

Shell Diesel Depresser je produkt s preventívnym účinkom. Jeho použitie je odporučené na jeseň a na začiatku zimy pred nástupom nízkych teplôt. V prípade veľmi nízkych teplôt (pod -12°C) sa odporúča dvojnásobné dávkovanie produktu.

Zmena konzistencie produktu v prípade veľmi nízkych teplôt nespôsobuje stratu vlastností. Po obnovení tekutosti pri izbovej teplote môže byť bez zmeny kvality použitý.

Balenie:

  • 500 ml